Salon Fryzjerski Michał Krzyszycha & Team - O nas

 Salon Fryzjerski Michał Krzyszycha & Team to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym pod okiem profesjonalistów, możesz zadbać o włosy, twarz i ciało. Salon powstał w 2003 roku i początkowo mieścił się przy ul. Szewskiej 74 we Wrocławiu na I piętrze zabytkowej kamienicy.

To wyjątkowe i niezwykle klimatyczne miejsce, zostało stworzone z myślą o profesjonalnej obsłudze tych klientek i klientów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość usług a także świadomość, iż pracują w nim styliści realizujący swoje zawodowe pasje.

Od roku 2009 Salon mieści się na ul. Kamiennej 105 we Wrocławiu i poszerzył zakres świadczonych usług między innymi o wizaż , zabiegi kosmetyczne, pedicure i manicure.  Wszystkie usługi i zabiegi wykonujemy w oparciu o profesjonalne kosmetyki i produkty światowych  marek m.in. takich jak Kevin Murphy, MOROCCANOIL,  L'oreal , Goldwell, Joico, Wella,  Macadamia, Nanogen, Nanokeratin System,  Filorga, Sesderma, Payot.

Jeśli pragniesz wyważonej zmiany lub totalnej metamorfozy wykonanej przez  naszych fryzjerów-stylistów, ceniących smak oraz dbających o świetne samopoczucie naszych klientek(ów) , serdecznie zachęcamy do skorzystania z ich wiedzy i umiejętności.

Z włosami potrafimy zrobić wszystko - powierz je w nasze ręce.


Michał  Krzyszycha  &  Team